غم بزرگ را تبدیل کن به کار بزرگ

توران میرهادی

درباره ما

دیوینیکا یک شبکه تجاری ست که تولیدکنندگان و واردکنندگان خوشنام در حوزه لوازم کافه و رستوران را دور خود جمع کرده است و قصد دارد فضایی ایجاد کند که فروشگاه های موجود در کل کشور بتوانند تنها با دسترسی به اینترنت با تمام محصولات جدید و با کیفیت آشنا شوند و بدون وجود واسطه ها بتوانند خرید خود را انجام دهند.

دیوینیکا شرایطی فراهم کرده که تولید کنندگان و واردکنندگان بتوانند محصولات خود را در سریع ترین زمان کوتاه به میلیونها بازدیدکننده در فضای اینترنت نشان دهند.

مجموعه ما حتی به شما مشتریان عزیزی که مایل به خرید تک هستین هم فکر کرده است و برای خرید ، شما را به فروشگاه هایی که محصول مورد نظر شما را دارند معرفی می کند،می توان گفت این امتیاز بزرگ دیگری است برای فروشگاه هایی که با مجموعه ما همکاری خواهند کرد.

ما در دیوینیکا سعی کردیم برندهایی را جمع کنیم که نام اونها بابت کیفیت شون شناخته شده است و صرفا با تبلیغات گرون قیمت و شگردهای تجاری مطرح نشدند.نکته مهمی که ما به آن افتخار می کنیم ، شفافیت در اطلاعاته که این روزها دور و برمون کم می بینیم.اطلاعات برندها برای اعضای سایت که خانواده دیوینیکا محسوب میشن،موجوده.

دیونیکا در کنار خودش مجموعه بزرگ دیگری دارد به نام زینو که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است که پیشنهاد ما این است حتما به وب سایت این مجموعه سر بزنید.

با توجه به اینکه در این روزها شرایط سختی را تجربه می کنیم در پایان جمله ای زیبا از خانم توران میرهادی تقدیم شما عزیزان می کنیم:غم بزرگ را تبدیل کن به کار بزرگ

5/5
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mila Kunit

Certified Products

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

We deal with various quality organic products!

Our Team

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo, when an unknown printer took a galley.