غم بزرگ را تبدیل کن به کار بزرگ

توران میرهادی

درباره ما

سلام

این روزها که همه با هم شرایط سختی رو می گذرونیم و هرروز تعداد زیادی از نزدیکان مون و هموطنامون از بین ما می رن باید این سوال را بپرسیم که کجای کار ما اشتباه بوده!ما فکر می کنیم همه ی این اتفاقات از انتخاب های اشتباه ما در زندگی سرچشمه می گیره و متاسفانه یکی از مواردی که دیوینیکا سعی داره با کمک شما روی آن کار کنه اینه که به سلامت تغذیه و روح مون اهمیت بدیم و براش ارزش قائل بشیم ، هرچند اتفاقات عجیب و غریب اقتصادی شاید شرایط را برای ما خیلی سخت کرده و حتی باعث شده فقط به این فکر کنیم که چطوری بیشتر پول دربیاریم که از پس هزینه های زندگی مون بربیایم.

دیوینیکا یک استارت آپ با کلی مقاله های تخصصی در حوزه سلامته که به شما کمک می کنه لایف استایل خاصی برای خودتون بسازید. تازه یک مارکت آنلاین هم داره برای اینکه بتونید با قیمت مناسب کالای سلامت خود را خریداری کنید.در واقع ما  برای شما محیطی تخصصی در حوزه سلامت طراحی کرده ایم که به شما کمک کنه که بتونید با حال بهتری و سلامت بیشتری این روزها را باهم بگذرونیم تا اینکه یک روز خوب بیاد!

ما در دیوینیکا سعی کردیم برندهایی را جمع کنیم که نام اونها بابت کیفیت شون شناخته شده است و صرفا با تبلیغات گرون قیمت و شگردهای تجاری مطرح نشدند.نکته مهمی که ما در دیوینیکا به آن افتخار می کنیم ، شفافیت در اطلاعاته که این روزها دور و برمون کم می بینیم.تمام اطلاعات فروشندگان در سایت دیوینیکا برای اعضای سایت که خانواده دیوینیکا محسوب میشن،موجوده.

من پوریا کربلایی مطلب صاحب امتیاز و بنیانگذار وب سایت دیوینیکا به همراه یه تیم حرفه ای تمام تلاش مون را خواهیم کرد که به همراه شما تجربه خوب و متفاوتی را در فضای دیوینیکا داشته باشیم. در پایان، تمام تلاشهای شبانه روزیم رو تقدیم به خانوده ام می کنم از جمله مادرم و پدرم که غم بیماری اش همیشه با من هست و منو یاد جمله ای از خانوم توران میرهادی میندازه غم بزرگ را تبدیل کن به کار بزرگ.
 
دیوینیکا در حال حاضر جوانه کوچکیه که با گرمای حضور شما رشد میکنه پس حضورتون را از ما دریغ نکنید.
 
 
 
 
5/5
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mila Kunit

Certified Products

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

We deal with various quality organic products!

Our Team

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo, when an unknown printer took a galley.