غم بزرگ را تبدیل کن به کار بزرگ

توران میرهادی

درباره ما

سلام

دیوینیکا یک کسب وکار اینترنتی در حوزه لوازم آشپزخانه است و کلی مقاله های تخصصی برای آگاهی و راهنمایی شما عزیزان مد نظر دارد و به شما کمک می کنه لایف استایل خاصی برای خودتون بسازید. در  مارکت آنلاین دیوینیکا شما می تونید  با قیمت مناسب لوازم و مواد مصرفی آشپزخانه خود را خریداری کنید.در واقع ما  برای شما محیطی تخصصی در این حوزه  طراحی کرده ایم که به شما کمک کنه که بتونید انتخاب های خاص و مطابق سلیقه تون رو پیدا کنید.

دیوینیکا درسته که تنها یک وب سایت تخصصی لوازم آشپزخانه است ولی گروه دیوینیکا با توجه به شرایط سخت و پیچیده ایران سعی خواهد کرد وظیفه های اجتماعی خود را انجام دهد و به دنبال تولید محتوایی هستش که به شما عزیزان کمک کند، تا  با یکدیگر بتوانیم انتخاب ها و تصمیم های درست داشته باشیم.

ما در دیوینیکا سعی کردیم برندهایی را جمع کنیم که نام اونها بابت کیفیت شون شناخته شده است و صرفا با تبلیغات گرون قیمت و شگردهای تجاری مطرح نشدند.نکته مهمی که ما در دیوینیکا به آن افتخار می کنیم ، شفافیت در اطلاعاته که این روزها دور و برمون کم می بینیم.اطلاعات برندها در سایت دیوینیکا برای اعضای سایت که خانواده دیوینیکا محسوب میشن،موجوده.

من پوریا مطلبی صاحب امتیاز و بنیانگذار وب سایت دیوینیکا به همراه یه تیم حرفه ای تمام تلاش مون را خواهیم کرد که به همراه شما تجربه خوب و متفاوتی را در فضای دیوینیکا داشته باشیم. در پایان، تمام تلاشهای شبانه روزیم رو تقدیم به خانوده ام می کنم از جمله مادرم و پدرم که غم بیماری اش همیشه با من هست و منو یاد جمله ای از خانوم توران میرهادی میندازه غم بزرگ را تبدیل کن به کار بزرگ.
 
دیوینیکا در حال حاضر جوانه کوچکیه که با گرمای حضور شما رشد میکنه پس حضورتون را از ما دریغ نکنید.
 
 
 
 

5/5
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mila Kunit

Certified Products

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

We deal with various quality organic products!

Our Team

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo, when an unknown printer took a galley.